gbru

Zeszyty Naukowe - e-ISSN 2449-9838 / ISSN 1641-9707


zeszytty

W dniu 23 grudnia 2015 r. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego podało najnowszą listę czasopism naukowych na rok 2015. Lista ta zawiera m.in. liczbę punktów, które można otrzymać za publikację w wybranym piśmie. ZN WSIZiA w Warszawie znajdują się w części B wykazu czasopism naukowych pod pozycją nr 2182. Według listy czasopism MNiSW publikując tekst w ZN WSIZiA można otrzymać 7 punktów.

* * * * * *

W dniu 26 czerwca 2015 r. ZN WSIZiA w Warszawie otrzymały ocenę ICV (Index Copernicus Value) – 43.00. Wskaźnik ICV jest często wykorzystywany do pomiarów bibliometrycznych dorobku naukowego. Dlatego też w celu porównania aktualnej oceny do wartości z lat ubiegłych należy posłużyć się wartością znormalizowaną, która dla ZN WSIZiA wynosi obecnie 4,73. Uzyskana punktacja wyliczona została na podstawie ankiety złożonej przez redakcję ZN WSIZiA oraz oceny dokonanej przez specjalistów Index Copernicus


Na koniec roku 2016 ZN WSIZiA w Warszawie znajdowały się na liście B czasopism naukowych indeksowanych przez MNiSW. Publikując tekst w ZN WSIZiA można otrzymać 7 punktów.

Na koniec roku 2016 ZN WSIZiA w Warszawie miały ocenę ICV (Index Copernicus Value) w wysokości 54,09. Wskaźnik ICV jest często wykorzystywany do pomiarów bibliometrycznych dorobku naukowego. Uzyskana punktacja wyliczona została na podstawie ankiety złożonej przez redakcję ZN WSIZiA oraz oceny dokonanej przez specjalistów Index Copernicus.

 

Instrukcje dla Autorów

Zasady pisania tekstów

Oświadczenie Autora

Oświadczenie dla 2-ch i więcej Autorów

Lista Recenzentów Zeszytów Naukowych w 2011 roku

Lista Recenzentów Zeszytów Naukowych w 2012 roku

Lista Recenzentów Zeszytów Naukowych w 2013 roku

Lista Recenzentów Zeszytów Naukowych w 2014 roku

Lista Recenzentów Zeszytów Naukowych w 2015 roku

Lista Recenzentów Zeszytów Naukowych w 2016 roku

Zasady recenzowania

kontakt z redakcją: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Facebook - News